Taneční skupina Farridah

prezentace

Aktuality

Plakát Sundance


img/zensen_svetlo_orientu_medaile.jpg 19.5. 2019 proběhlo v Uherském Ostrohu celostátní kolo soutěžě Světlo orientu, kterého se zúčastnily tanečnice Farridah i Ženšen. Velká gratulace patří skupině Ženšen, která si ve své kategorii vybojovala 1.místo! Další fotky ze soutěže si můžete prohlédnout zde.
Krajské kolo soutěžě v orientálních tancích Světlo orientu 2019 proběhlo 4.5. v Katolickém domě v Kopřivnici. Soutěžě se zúčastnila jak supina Farridah tak skupina Ženšen a obě postoupily do celonárodního kola v Uherském Ostrohu. Fotky ze soutěže si prohlédněte zde.

Tancujeme!
Ženšen v pondělí 18.00-19.00, Farridah ve středu 20.00-21.30 a Sundance čtvrtek 18.30-19.30.
Chcete si zatancovat? Příjďte, těšíme se na Vás!

img/manuel_aztecky.jpg Šostýnská Venuše je za námi! Byla to opět skvělá akce, i přesto že kvůli nepřízni počasí proběhla pod střechou Kulturního domu v Kopřivnici. Program proběhl dle plánu, diváci shlédli taneční vystoupení rozmanitých stylů, zapojili se do tanečních workshopů a užili si i další doprovodný program. Jak celé odpoledne probíhalo, se můžete podívat na fotkách zde.
Z DŮVODU VELKÉHO RIZIKA PŘEHÁNĚK A BOUŘEK SE FESTIVAL ŠOSTÝNSKÁ VENUŠE BUDE KONAT V KULTURNÍM DOMĚ V KOPŘIVNICI ! Příjďte i s dětmi strávit zítřejší odpoledne na Šostýnskou Venuši, čeká Vás bohatý kulturní program, který se nemění a bude to opět skvělá akce.

Děti do 15 let v doprovodu dospělých vstup zdarmaŠostýnská Venuše se blíží, a tak pro vás již máme kompletní Program festivalu Šostýnská Venuše 2018.

Plakát ŠV 2018


img/ts_ddm_stramberk.jpg Kdo by neznal Addams Family? Choreografii na soundrack známého seriálu vám na Šostýnské Venuši zatancují děvčata Tanečního klubu Štramberk, který působí při Domu dětí a mládeže pod vedením Pavly Jeřábkové. Klub sdružuje děti a juniory a věnuje se základnímu tanečnímu vzdělávání od baletu, přes rytmiku, gymnastiku až po moderní tanec. Juniorští tanečníci se navíc věnují orientálním tancům, show dance a dalším stylům tance. Vystupují na společenských akcích a účastní se tanečních soutěží.


img/pole_dance.jpg Nejen krále tance, ale i princezny přivítá letošní ročník Šostýnské Venuše. Princezny POLE DANCE doubles - Daniela Bačová a Julie Krakovská, svěřenkyně Cirkus dance studia Ostrava, se staly vítězkami celorepublikové soutěže Pole princess 2018 v kategorii 6-12 let. Přijďte se podívat na jejich skvělé vystoupení.
img/street dance.jpg Letos na Šostýnské Venuši nebude chybět ani mládeží oblíbený street dance. Taneční skupina LDance má svůj původ v Havířově a od letošního roku otevřela také pobočku v Příboře společně s tanečním studiem HMdance. Tanečníky trenéři vzdělávají v širokém spektru tanců od streetových tanečních stylů, hip-hopu po latinskoamerické tance, akrobacii a gymnastiku.Tanečníci mají na svém kontě několik krásných umístění v pohárových soutěžích ve svém okolí. A jestli ještě nevíte, jak zaměstnáte děti o prázdninách, můžete vyzkoušet příměstský taneční tábor LDance City Camp v KD Příbor.


img/sedmikvitek.jpg Lidové tance...lidové písně ..tradice...to vše vám přinese ve svém vystoupení valašský soubor Malý Sedmikvítek z Frenštátu pod Radhoštěm doprovázený vlastní cimbálovou muzikou. Soubor se pravidelně účastní řady folklórních festivalů doma i v zahraničí.

Přijďte se na ně podívat 2.6. 2018 na kopřivnické koupaliště v rámci festivalu Šostýnská Venuše.
img/tyllich.jpg Na letošním ročníku Šostýnské Venuše se představí tanenční pár mezinárodní třídy Jan Tyllich a Lenka Komínková.

Na svém kontě má každý z nich již několik úspěchů, jak na české scéně, tak v zahraničí. Mezi nejvýznamnější patří semifinále na Mistrovství světa v showdance, několikanásobná finálová účast na Mistrovství ČR a vítězství v řadě zahraničních soutěží. Nejvíce si cení úspěchu z anglické soutěže UK Open Championship, která je svou kvalitou a počtem párů 2. největší soutěží na světě.

Zdokonalit své taneční pohyby můžete v jejich tanenčních kurzech HMdance studia. http://hmdance.cz/ .
img/manuel.jpg Do věčně slunných tropů na vlnách latinských rytmů vás unese letošní hlavní host festivalu Šostýnská Venuše temperamentní tanečník Manuel z Mexika.

Manuel vystudoval v Mexiku folklórní tanec a se svým folklórním souborem vystupoval po celém světě. Do ČR ho zavál právě tanec a kromě folklóru se věnuje zumbě a výuce Latino dance fit. Je držitelem osmi tanečních profilicencí. Manuelovy lekce jsou oblíbené hlavně pro jeho temperament a schopnost přenést na žáky pozitivní energii.

Přijďte se také nechat nabít energií a zatancovat si s Manuelem, bude to stát za to! Již 2.6.2018 na kopřivnickém koupališti!


img/DSC_8027.jpg Nové fotky z Plesu Kopretiny zde.

22.12.2017

img/DSCN1591.JPG Do naší fotogalerie přibyly fotky z večírku seniorů v Lubině, kde jsme divákům předvedly tři choreografie a nakonec roztančily publikum při společném tanci. Jak jsme si to užily, se můžete podívat zde.

Tancování už se blíží! Farridah a Ženšen začínají již 11.9., Sundance a Amirah pak od 5.10. Těšíme se na vás v našich kurzech.

Milí přátelé tance,

dovolte nám pozvat Vás na malou retrospektivní výstavu fotografií z deseti let festivalu Šostýnská Venuše i fotografií z našich dalších vystoupení.

Představí se Vám naše taneční skupiny Farridah a Ženšen a naše dětské taneční skupiny Amirah.

Uvidíte, které skvělé hosty jsme již v Kopřivnici hostili a na jakých úžasných akcích jsme se podíleli.:-)

Výstava potrvá od 1. do 31. srpna a je umístěna ve vestibulu Městského úřadu Kopřivnice.

Těšíme se na Vaší návštěvu :-)

Do naší fotogalerie přibyly fotky z letošní Šostýnské Venuše.

Šostýnská Venuše 2017 už je za námi. Jak to celé proběhlo, si můžete přečíst zde.

Počasí nám letos opět přeje a tak se Šostýnská Venuše koná v areálu letního koupaliště v Kopřivnici! Neváhejte a přijďte strávit příjemné odpoledne! Začínáme ve 14.30!

Již zítra 27. 5. 2017 se na vás těšíme a na co se můžete těšit vy?
Program festivalu Šostýnská Venuše 2017.

21.5.2017

img/vystava.jpg Pozvánka na výstavu! Již se nemůžete dočkat jubilejního 10. ročníku Šostýnské Venuše? Čekání si můžete zpříjemnit návštěvou výstavy fotografiií, která mapuje, co skupina Farridah za těch 10 let zažila. Navštivte Kulturní dům v Kopřivnici a tam ve 2. patře vedle knihovny můžete zavzpomínat s námi na naše kurzy, akce a vystoupení! Výstava bude přístupná do pátku 26.5.2017.
9.5.2017

img/latifah.jpg Šostýnská Venuše 2017 se kvapem blíží. Hlavním hostem letošního ročníku je profesionální tanečnice Latifah, která vystupuje v ČR i v zahraničí a se svou skupinou sbírá ocenění na mezinárodních soutěžích. V roce 2010 vyhrála casting na mezinárodní show Bellydance Evolution. Přijďte a sami se přesvědčte o tom, čím okouzlila diváky v Německu , Maďarsku a Maroku.

Co dalšího vás čeká na festivalu se dozvíte na facebookové stránce akce: Facebook - Šostýnská Venuše
21.4.2017

Světlo orientu 2017 - krajská postupová soutěž orientálních tanců se letos NEKONÁ.


Plakát ŠV 2017


31.1.2017

img/ples trojanovice.JPG Plesová sezóna je v plném proudu. Podívejte se, jak to tanečnice Farridah rozjely na plese v Trojanovicích! Fotky zde.

20.11.2016

img/Amirah_trenink.jpg Tréninky tanečnic Amirah, Fotky zde.

Úspěšné taneční odpoledne Amirah na Kopřivnickém mecheche. Fotky zde.


Mecheche


Vyjádření organizátorů soutěžě Světlo orientu 2016Ženšen a usměvavé Drum Essence nebo-li 2. místo v národním kole Světla orientu 2016 v Uherském Ostrohu. Skvělá práce holky, gratulujeme!!


Uherský Ostroh


Festival Šostýnská Venuše 2016 se vydařil. Jak odpoledne probíhalo si můžete přečíst zde.

První fotky naleznete zde


Šostýnská Venuše venku


Počasí nám letos přeje! Zítra se na vás moc těšíme v areálu koupaliště Kopřivnice. Začátek festivalu je v 15:00.


Šostýnská Venuše venku


19.5.2016

Festival Šostýnská Venuše 2016 se koná již tuto sobotu 21.5. Zajímá vás, na co se můžete těšit? Kompletní program festivalu si můžete stáhnout zde. Těšíme se na vás!

10.5.2016

VYHRAJTE VOLNÉ VSTUPENKY na festival Šostýnská Venuše 2016!!! Soutěžit můžete zde. Pravidla soutěžě zde


Plakát ŠV 2016


Pozvánka na Šostýnskou Venuši 2016

 

9.4.2016

img/eva_eglal_petrovska.jpg Úžasné vystoupení světové úrovně na festivalu Šostýnská Venuše 2016 předvede náš hlavní host – EGLAL.

Eglal je profesionální tanečnice a lektorka břišních tanců s praxí z Čech i zahraničí. Současně působí jako sólistka Bellydance Evolution, taneční show světové úrovně, která představuje TOP umělce prezentující tanec a hudbu středního východu. V roce 2004 a 2005 působila ve Francii v tanečním angažmá a v létě 2006 ve Velké Británii.
Nadále cestuje po celém světě, vystupuje, učí se a pokračuje v rozšiřování svých obzorů v orientálním tanci na mnoha festivalech a akcích, jako např. Fantasia festival Londýn, Festival Nile group Káhira, Belly Dance Evolution-evropské turné, Maroko, Los Angeles.13.3.2016

Nové fotky!! Do naší fotogalerie přibyly nové fotky z včerejšího vystoupení na Muzikantském plese v kulturním domě v Kopřivnici. Prohlédnout si je můžete zde!


Pozvánka Světlo orientu 2016Pozvánka Šostýnská Venuše 2016


3.1.2016

Pilně pro vás připravujeme rozmanitý program letošního ročníku Šostýnské Venuše, který se bude konat již po deváté na koupališti v Kopřivnici v sobotu dne 21.5. 2016. Jak probíhal loňský ročník můžete zhlédnout zde.

20.12.2015

img/vanocni_venec.JPG Taneční skupina Farridah přeje všem krásné vánoční svátky, plné vůní, pohody, zdraví a radosti, a protančený nový rok 2016!
3.11.2015

Pozor změna!! Kurz SUNDANCE se koná každý čtvrtek již od 18.30!!

16.8.2015

Chcete si připomenout letošní ročník Šostýnské Venuše? Zhlédněte naši videoreportáž zde.

29.5.2015

!!!NOVÉ KURZY!!!
Již teď se můžete těšit na nové kurzy, které začínají od 1.10. 2015. Více info zde.

26.5.2015

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří s námi strávili hezké sobotní odpoledne a vytvořili úžasnou atmosféru letošního ročníku Šostýnské Venuše. Vydařil se i přes nepřízeň počasí a sál kulturního domu byl zcela zaplněn. DĚKUJEME.
Jak celá akce probíhala, si můžete přečíst zde. V brzké době budou k dispozici také fotky a videa!

22.5.2015

MÁME PRO VÁS PŘEDVENUŠANSKÉ PŘEKVAPENÍ !!!!
Vezměte děti na Venuši a užijte si krásné odpoledne! Děti do 15 let v doprovodu dospělých mají vstup zdarma!

Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉ PŘEDPOVĚDI POČASÍ SE FESTIVAL BUDE KONAT V KULTURNÍM DOMĚ V KOPŘIVNICI. Příjďte i s dětmi strávit zítřejší odpoledne na Šostýnskou Venuši, čeká Vás bohatý kulturní program, který se nemění.

Moc se vás 23.5. v 15.00 těšíme!!!

14.5.2015

Šostýnská Venuše se koná již příští sobotu! Zajímá Vás, na co se můžete těšit? Finální program zde!


Pozvánka Šostýnská Venuše 2015


Květnová pozvánka na Šostýnskou Venuši 2015

 


19.4.2015

Nové Fotky !!! V sobotu 18.4.2015 proběhla soutěž skupinových orientálních tanců Světlo orientu plná nádherných choreografií a fotky z této akce si již nyní můžete prohlédnout zde.

Průběh celé akce a výsledkovou listinu naleznete zde.

Březnová pozvánka na Šostýnskou Venuši 2015

 

Již po osmé se v Kopřivnici bude konat soutěž skupinových orientálních tanců Světlo orientu. Přijďte si zasoutěžit nebo třeba jen podpořit soutěžící!

Pozvánka na Světlo orientu


22.2.2015

Nově jsme vytvořili kanál na youtube zde, kde můžete zhlédnout videa z našich vystoupení a spoustu dalšího. Když kliknete na odebírat, tak vám už neutečou žádné novinky. ;)

15.2.2015

Zapište si do kalendáře - letošní 8. ročník tanečního festivalu Šostýnská Venuše se bude konat 23.5. 2015. Těšit se opět můžete na zajímavá taneční vystoupení, workshopy a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Pozor! Nový taneční kurz pro dospělé. Začínáme 5.2.2015. Více informací zde.

SundancePF 2015

Foto skupiny Farridah18.11.2014

Chcete si zpestřit ples či večírek? Vyberte si z naší nabídky tanečních vystoupení zde

1.9.2014

img/kurzy_2014_2015.jpg Tancování pro radost
Nové kurzy 2014/2015
Hoďte starosti za hlavu a přijďte načerpat novou energii, najít svou vnitřní svobodu a radost.

S námi si tancování opravdu užijete :-).
 

13.8.2014

img/osama.jpg Hlavní hvězdou festivalu Šostýnská Venuše byl egyptský tanečník, choreograf a lektor Osama Mimi Farag,
nejlepší tanečník tance TANURA z roku 2003 a 2004

Účastník soutěže Česko-Slovensko má talent diváky svým tancem zcela okouzlil.
 

17.6.2014

Taneční festival Šostýnská Venuše proběhl 7.6.2014 za krásného slunečného počasí na kopřivnickém koupališti. Malou ochutnávku fotek si již můžete prohlédnout zde a zde si můžete přečíst, jak celá akce probíhala.

6.5.2014

img/Sostynska_venuse_2014_sponzori.jpg 7. ročník festivalu Šostýnská Venuše se koná již 7.6.2014. Bližší informace k akci zde.

Staňte se fanoušky akce na facebooku a sledujte aktuální informace: Šostýnská Venuše

Zveme všechny přátele, přátele přátel, rodiče i děti, milovníky tance, tanečnice i tanečníky!!!
2.5.2014

Do fotogalerie byly přidány fotky z vystoupení na akci Prvomájové balábilé a také fotky ze soutěže Světlo orientu. A jak soutěž probíhala a jak to všechno dopadlo, si můžete přečíst zde.

28.4.2014

Přijďte se na nás podívat 1. 5. 2014 před KDK! Více info k akci zde

28.4.2014

Podívejte se, jak se naše mladé tanečnice z Amirah připravují na Šostýnskou Venuši. Viz foto

21.4.2014

SVĚTLO ORIENTU 2014 SE BLÍŽÍ! Proběhne v neděli 27.4. 2014 v Kulturním domě v Kopřivnici. Začátek je v 10.00. Přijďte naše tanečnice a jejich půlroční úsilí podpořit. :-) Viz pozvánka

1.4.2014

Sledujte nás také na Facebooku: Profil tanečního studia Farridah a Šostýnská Venuše

16.12.2013

Tanečnice z Farridah vystoupily společně s duem Las Isidras 15. 12. 2013 na vánočním posezení v Kružberku - fotky zde.

6.12.2013

NEBE, PEKLO, RÁJ - společné vystoupení Amirah, Ženšen a Farridah na Mikuláši 2013 před KDK v Kopřivnici - video zde.